Zakup działki to pierwszy krok do spełnienia marzeń o własnym domu. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy jakie konsekwencje –  nie tylko finansowe, może nieść za sobą zakup działki bez sprawdzenia podłoża w kontekście posadowienia obiektu budowlanego. Bardzo często decydujemy się na zakup działki pod wpływem emocji i pochopnych decyzji – „okazje” które kupujemy to często wydatek dużo wyższy niż Państwo zakładali. Zakup działki na której występują grunty organiczne, słabonośne albo grunty wysadzinowe to w rezultacie kolejne nakłady finansowe na wzmocnienie podłoża lub jego wymianę w celu spełnienia swoich marzeń o budowie domu. Sprawdzenie zalegania zwierciadła wód podziemnych to również istotne zagadnienie, które często jest pomijane a może doprowadzić do koniecznych zmian w projekcie lub zwiększenia nakładów finansowych na zabezpieczenie fundamentów a także uniemożliwić wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków. 

Proponujemy Państwu sprawdzenie warunków gruntowo-wodnych podłoża pod kątem przydatności jako działki budowlanej i określenie poziomu zalegania zwierciadła wody gruntowej. Rodzaj i zakres takich badań jest ustalany indywidualnie dla każdej inwestycji a koszt jest niewspółmiernie niski do korzyści jakie mogą Państwo osiągnąć.

Nasza oferta kierowana jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla deweloperów zainteresowanych zakupem działki pod inwestycje jedno i wielorodzinne.